Ресторан «Белая лошадь»

У вільний буденний вечір або вихідний день з'явилося бажання провести приємно час в компанії друзів або близьких? Ресторан «Белая Лошадь» запрошує всіх бажаючих відпочити, смачно повечеряти і провести незабутній вечір в атмосфері свята і романтики!

Ми пропонуємо нашим гостям:

  • Різноманітне меню.
  • Багату карту алкогольних і прохолодних напоїв.
  • Масу варіантів розваг і відпочинку.

«Белая Лошадь» - це місце, де можна покуштувати неймовірно смачні страви грузинської та європейської кухні, приємно провести час за тихою романтичної бесідою або шумно відсвяткувати знаменну подію. У нас весело і цікаво.

У нашому ресторані будь-який відвідувач знайде для себе те, що йому припаде до душі!

Романтична вечеря для закоханих, веселий відрив в компанії друзів або ділова зустріч за бізнес-ланчем - все це легко можна реалізувати в рамках нашого закладу.

Розслабитися і відсторонитися від буденних проблем можна покуривши кальян на затишній площадці або зеленій галявині влітку. Легкий димок ароматизованого тютюну, зручні дивани і приємна компанія дуже розташовують до душевного релаксу.

У нас смачно і затишно

Інтер'єр закладу передбачає проведення часу в урочистій атмосфері витонченого затишку. Уже з порога гості зможуть відчути дружелюбність і комфорт внутрішнього клімату. Два просторі зали, літній майданчик і бар - все це створює простір для яскравого дозвілля. Меню ресторану пропонує страви, які порадують навіть самого вимогливого відвідувача. У нас все тільки найсвіжіше і натуральне.

Професійні кухарі запропонують гостям різноманітність страв для ситної вечері, ситного обіду або легкі закуски для дієтичного ланчу. У гастрономічному розмаїтті нашої кухні можна підібрати гарні варіанти їжі для дитячого столу або романтичної вечері.

Обідати, вечеряти, святкувати ювілей буде ненудно. Музиканти ресторану зіграють масу приємних, запальних або романтичних мелодій. Почути звучання старовинного фортепіано або саксофона в якісному виконанні - це ще одна приємна можливість створити гарний настрій, яку дарує своїм відвідувачам «Белая Лошадь».

Влітку На Вас чекають незабутні враження від концертів. Також у нас працює професійний фотограф, тож у Вас залишаться не тільки приємні спогади, але й фото на згадку!

Багато гостей оцінять безкоштовний Wi-Fi і наявність карткових терміналів. Біля ресторану є місця для парковки автомобілів.

Приходьте в ресторан «Біелая Лошадь»! Ми цінуємо і поважаємо кожного нашого гостя!