Ура, Друзі!

2 квітня 2016 року громадська організація «Мiсто щасливих людей» провела перший Автоквест в місті Святогорську, який був приурочений до всесвітнього Дня сміху!

У грі брали участь 16 екіпажів, у складі яких було від 3 до 6 осіб. Особливу веселощі Автоквест ознаменували назви команд: «Бізон», «Кульбаби», «Слов'яни», «Ромашка», «Антилопа Гну», «Баклажани», «Робочі селяни», «GREEN», «5 брів», «Баян», «Кравець», «АВЦ», «Чебрець», «Лісовий» та «Тащери по життю».

avtokvest-v-svyatogorske-restoran-belaya-loshad

Рівно о 15.00 2 квітня всі екіпажі зібралися на території кафе-салуну "Белая Лошадь" WH.NET.UA для отримання останніх вказівок і прикраси машин відмітними знаками.  Завершальною крапкою брифінгу стала велика і дружна фотографія квестерів.  З гучним шумом і музикою команди вишикувалися в довгу колону, зробивши коло пошани по Святогірську.

otdih-v-svyahogorske-white-horse-2016sbori-vozle-beloy-loshadi

Конверти із завданнями учасники Автокветса отримали у Святогірського виконкому і рівно о 16.00 була дана команда «СТАРТ»!

Можна було тільки заздрити азарту, завзяттю і швидкості квестерів! А веселий настрій гравців навіть не змогла зіпсувати мінлива погода. Вереск коліс команд Автоквест чули не тільки жителі Святогорська, але і найближчих населених пунктів!

Нелінійний формат гри припускав виконання 11-ти завдань.  Суворі організатори Автоквест не поскупилися на нелегкі логічні схеми дій для учасників.  Чого тільки не доводилося виконувати гравцям: розгадувати ребуси, шукати коди за адресами і підвалах, складати слова з клавіш мобільного телефону, розгадувати віршовані загадки, а також чинити опір неправильним підказкам клоунів в готелі ROCHE ROYAL!  Конкуренція за головні призи була настільки сильною, що, за словами учасників гри, ніхто ні за які вмовляння не погоджувався поділитися інформацією!

svaytogorsk-kvest-2016fotosessiay-na-kveste-v-svyatogorske

Учасники команд під час проходження завдань:

prohogdenie-kvestauchastniki-komand

І ось він - довгоочікуваний фініш! О 21.00 всіх учасників Автоквест гостинно зустрів затишний ресторан Лісових котеджів «Шервуда». Під смачні частування та хмільне пиво, люб'язно наданий спонсорами гарного настрою компанією SunInBev і торговою маркою «Brewing» Костянтинівської пивний мануфактури, учасники весело ділилися своїми враженнями.

Інтригою вечора стало, звичайно ж, оголошення результатів гри. Учасники квесту з нетерпінням бажали дізнатися, які команди виявилися найшвидшими і винахідливими. Отже, вітаємо переможців! 1 місце - команда «Челсі», 2 місце - команда «Робітничо-селянська», 3 місце - команда «Чебрець». Відповідно переможці отримали грошові сертифікати від Преміум клубу-готелю ROCHE ROYAL на суму 1000 гривень, від ресторану «Шервуд» 500 гривень на суші-меню, і від кафе-салуну «Белая Лошадь» на 300 гривень.

                          sertifikat-3-mesto-white-horsesertifikat-2-mesto-shervudsertifikat-1-mesto-roche-royal

 

Спеціальним подарунком для чемпіонів Автоквест стало пиво «Corona» від компанії SunInBev.

ekipagi-avtokvesta-v-svyatogorske

Початок покладено!

«Місто щасливих людей» - разом зробимо життя яскравішим!

Кращий відпочинок в Святогорську - це відпочинок в компанії друзів!