Пiцерiя «Люкс».

Затишне кафе в Святогiрську було засновано в 2008 році. В одному з благодатних та мальовничих куточків природи розташувалося будівлю піцерії «Люкс».

Цей заклад зробило відпочинок в Святогiрську не нудним, смачним і привабливим.

Ми запрошуємо всіх відвідати один з кращих ресторанчиків Святогiрська, який пропонує асортимент сортів справжньої італійської піци.

Ми створили територію для відпочинку

Святогірськ вабить вогнями різних кафе і ресторанів корінних городян і дорогих гостей міста. Але, покуштувати справжній шедевр, приготований в повній відповідності із оригінальною рецептурою італійських майстрів можна тільки у нас. Ми пропонуємо нашим відвідувачам не тільки насолодитися смаком зазначеного кулінарного шедевра, а й поласувати іншими варіантами європейських страв. Родзинкою нашої піцерії є унікальна можливість, що дозволяє побачити своїми очима, як створюється справжня піца.

Ставши нашим гостем, ви зможете спостерігати процес работи піццемейкера в режимі реального часу. Ви зможете відчути казковий аромат рум'яної борошняної основи ще до того, як бажане страва виявиться на вашому столі.

Ми враховуємо побажання і смакові переваги клієнтів. Кожен гість може вибрати самостійно перелік інгредієнтів, які увійдуть в замовлену їм піцу.

У нас працюють майстри

  • У нашій піцерії доброзичливий і уважний персонал. На кухні зайняті справжні майстри кулінарії, які пройшли спеціальне навчання.
  • Ми знаємо, як створювати смачні страви, і вміємо розважати наших гостей.
  • У нашому Святогірському кафе панує затишна атмосфера.

Приходьте до нас повечеряти або перекусити. Створювати святковий настрій і смачну їжу - це наша робота!